ber
04 مرداد 1401 - 18:23

طرح جدید رژیم صهیونیستی برای شهرک سازی در بیت المقدس

کابینه رژیم صهیونیستی با طرح جدید شهرک سازی در بخش شرقی بیت المقدس موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سما، کابینه رژیم صهیونیستی با ساخت ۱۴۴۶ واحد مسکونی در شهرک «صور باهر» واقع در بخش شرقی بیت المقدس موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سما، کابینه رژیم صهیونیستی با ساخت ۱۴۴۶ واحد مسکونی در شهرک «صور باهر» واقع در بخش شرقی بیت المقدس موافقت کرد.خبرگزاری مهریک نهاد صهیونیستی در این باره اعلام کرد: کمیته برنامه ریزی و ساخت و ساز کابینه اسرائیل روز دوشنبه با ساخت واحدهای مسکونی جدیدی در شهرک «القناه السفلیه» موافقت کرد.

یک نهاد صهیونیستی در این باره اعلام کرد: کمیته برنامه ریزی و ساخت و ساز کابینه اسرائیل روز دوشنبه با ساخت واحدهای مسکونی جدیدی در شهرک «القناه السفلیه» موافقت کرد.قرار بود نشست کمیته مذکور بلافاصله بعد از سفر جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به اراضی اشغالی برگزار شود، اما این نشست با یک هفته تأخیر برگزار شد.

قرار بود نشست کمیته مذکور بلافاصله بعد از سفر جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به اراضی اشغالی برگزار شود، اما این نشست با یک هفته تأخیر برگزار شد.این در حالی است که دولت آمریکا با شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی مخالف است؛ ولی هیچ اقدام عملی برای توقف آن انجام نمی‌دهد.

این در حالی است که دولت آمریکا با شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی مخالف است؛ ولی هیچ اقدام عملی برای توقف آن انجام نمی‌دهد.گفتنی است، بیش از ۲۳۰ هزار شهرک نشین صهیونیست در شهرک‌های بخش شرقی بیت المقدس زندگی می‌کنند.

گفتنی است، بیش از ۲۳۰ هزار شهرک نشین صهیونیست در شهرک‌های بخش شرقی بیت المقدس زندگی می‌کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 470273