ber
09 مرداد 1401 - 12:04

انتشار نخستین تصاویر از سکو‌های رژیم صهیونیستی در میدان گازی کاریش

وب سایت الاعلام الحربی حزب الله لبنان نخستین تصاویر از سکو‌های رژیم صهیونیستی در میدان گازی کاریش را منتشر کرد.

وب سایت الاعلام الحربی حزب الله لبنان با انتشار ویدئویی اعلام کرد که سکو‌های رژیم صهیونیستی در میدان گازی کاریش و کشتی‌های خارجی مستقر در آن در تیررس نیرو‌های مقاومت و بازی با زمان بی فایده است.

این ویدئو درحالی منتشر شده است که امروز (یک شنبه) فرستاده آمریکا در مذاکرات ترسیم مرز‌های دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی وارد بیروت، پایتخت لبنان می‌شود.

رسانه‌های عبری نیز پیشتر گزارش دادند که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی امروز جلسه مهم و ویژه‌ای را برای بررسی فعالیت‌های «حزب‌الله» لبنان در میادین گازی کاریش دریای مدیترانه برگزار کند.

سیدحسن نصرالله، دبیرکل جنبش حزب الله لبنان در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی المیادین به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس این جنبش گفته بود که هیچ نقطه از رژیم صهیونیستی در دریا و خشکی وجود ندارد که موشک‌های دقیق مقاومت نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. اگر دشمن در ماه سپتامبر استخراج گاز از کاریش را آغاز کند بی تردید پاسخ داده خواهد شده و دشمن به مشکل برخورد خواهد کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ۶ مرداد از آمادگی این رژیم برای دادن امتیاز در خصوص منطقه مورد نزاع با دولت لبنان سخن گفتند و اعلام کردند که پس از تهدید‌های دبیر کل حزب الله لبنان درباره آغاز جنگ، تل آویو در موضع گیری جدید خود در این باره، به آمریکا اعلام کرد آماده ارائه امتیاز در این عرصه است.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه

شناسه خبر: 505138